"Wigilijne granie"

Tradycyjnie, po raz kolejny (podobno 14 –ty) rozegraliśmy mecz piłkarski na boisku pod hotelem "Perła Południa". Było nas wtedy 11 piłkarzy. Zebraliśmy się o 9.00, a składy wybierali Wojtek Łękawski i Mateusz Poczkajski. Wynik meczu 8:4 (hokejowy). Bramki "postrzelali": Marian D.- 4; Artur D.- 1; Mateusz P.- 1; Czesław Ł. - 2; A dla pokonanych Wojtek Ł. - 2; Bartek S. - 1;  Darek F. - 1

Składy drużyn:

Drużyna "Mateusza"

Mateusz Poczkajski

Marian Dobosz

Artek Dobosz

Czesław Łękawski

Jarek Janikowski

Michał Groń

Drużyna "Wojtka"

Wojtek Łękawski

Karol Wójciak

Bartek Stokłosa

Janusz Faron

Darek Faron

Pościliśmy jak przystało w tym dniu (wszyscy na czczo !). Była okazja do spotkania, pogrania i złożenia sobie życzeń świątecznych i noworocznych.

Zobacz galerię zdjęć!!!

Uczniowski Klub Sportowy "RYTER" w Rytrze

33-343 Rytro 8    http://www.uksryter.pl   mail: uksryter@rytro.pl      Copyright  © 2007-2012 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie materiałów i zdjęć zamieszczonych na stronie jest zabronione!

Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)