Rytro 9.12.2011 r.
 
 
 
HALOWY TURNIEJ PILKI NOŻNEJ
 
chłopców z Gimnazjum w Rytrze
 
 
Zgłoszone drużyny:
 
  1. I B - ,,Arsenal” (Patryk Pociecha,Kamil Bołoz,Maślanka Dawid,Damian Halibart)
  2. I A –,,Sandecja” (Adrian Berstling,Jan Kulig,Krzysztof Tomasiak,Sławomir Prusak)
  3. I C - ,,Barcelona”(Sebastian Klóska,Jakub Jagiełka,Rafał Poczkajski,Mirosław Pociecha )
  4. III C- ,,Power Rangers” - (Przemysław  Pustułka,Witold Golonka,Artur Wiktor)
  5. II A i B III  A -,,Black Killer”– (Irek Tokarczyk,Sebastian Tokarczyk,Kamil Dulak,Damain Barnach )
  6. II A  - ,,Bigersi” - (Paweł Tomasiak,Michał Sadowski,Adrian Wielocha,Arkadiusz Wyczesany)
  7. II A i I C -  ,,Red Bull” (Rafał Augustyniak, Robert Dziedzina, Patryk Izworski,Adrian Tokarczyk
 
Losowanie grup:
 
Grupa I :
 
I A - ,,Sandecja”
II A i B III A -   ,,Black Killer”
I B - ,,Arsenal”
II A i I C - ,,Red Bull”
 
Grupa II :
 
I C ,,Barcelona”
III C ,,Power Rangers”,
II A ,,Bigersi”
 
 
 
Mecze w grupach trwały po 6 minut (2 x po 3 min.)
 
Wyniki meczów w grupie I  
 
     I A - ,,Sandecja” : I B - ,,Arsenal” 2:4 (J.Kulig 1,A.Berstling 1 - P.Pociecha,2
     D.Halibart 2
    II A i B III A -   ,,Black Killer” : II A i I C - ,,Red Bull” 5:0 (S.Tokarczyk 2
     ,I.Tokarczyk 2,K.Dulak 1)
 
 
 
I B - ,,Arsenal” :   II A i B III A - ,,Black Killer” 1:5 (P.Pociecha 1– K.Dulak 3
  S.Tokarczyk 2)
     II A i I C - ,,Red Bull” : I B - ,,Arsenal” 4:2 (R.Dziedzina 4 – K.Bołoz 1,samob.)
           I A - ,,Sandecja” : II A i I C - ,,Red Bull” 3:4 (A.Berstling 3 – R.Dziedzina 3
            R.Augustyniak 1
           I A - ,,Sandecja” : II A i B III A - ,,Black Killer” 2:5 (K.Tomasiak 1
           A.Berstling 1 – S.Tokarczyk 3,K.Dulak 2)
 
Wyniki meczów w grupie II
 
            I C ,,Barcelona” : III C ,,Power Rangers” 0:7 (W.Golonka 3,A.Wiktor 4)
            I C ,,Barcelona” : II A ,,Bigersi” 3:3 (S.Klóska 2,R.Poczkajski 1 – P.Tomasiak,
             A.Wielocha,M.Sadowski)
            II A ,,Bigersi” :  III C ,,Power Rangers” 1:4 (P.Tomasiak 1 – A.Wiktor 2,
            W.Golonka 1,S.Dziedzina 1
    
 
Tabela grupy I
 
 
 
 
 
 x
 
     I A - ,,Sandecja”
 
 
 
I B
,,Arsenal”
 
 
II A i B III A -   ,,Black Killer”
 
II A i I C - ,,Red Bull”
 
 
 
mecze
 
 
punkty
 
 
bramki
 
 
miejsce
 
     I A - ,,Sandecja”
x
 
2:4
 
 
   2:5
 
   3:4
 
3
 
0
 
7:14
 
IV
 
I B
,,Arsenal
 
4:2
x
 
1:5
 
2:4
 
3
 
3
 
7:11
 
III
 
II A i B III A -   ,,Black Killer”
 
5:2
 
5:1
x
 
5:0
 
3
 
9
 
15:3
 
I
II A i I C - ,,Red Bull”
 
 
4:3
 
4:2
 
0:5
x
 
3
 
6
 
8:10
 
II
 
 
 
 
 
Tabela grupy II
 
x
 
I C ,,Barcelona”  
 
III C ,,Power Rangers”  
 
     II A ,,Bigersi”
 
mecze
 
punkty
 
bramki
 
miejsce
 
 
I C ,,Barcelona” 
x
 
0:7
 
3:3
 
2
 
1
 
3:10
 
III
 
III C ,,Power Rangers”  
 
7:0
x
 
4:1
 
2
 
6
 
11:1
 
I
 
     II A ,,Bigersi”
 
3:3
 
1:4
x
 
2
 
1
 
4:7
 
II
 
 
Do finału awansowały po 2 drużyny z każdej grupy.
Zwycięzcy grup grali o I i II miejsce, a drużyny ,które zajęły II miejsca w grupie o III i IV miejsce.
 
Wyniki:
mecz o I miejsce  
 
II A i B III A - ,,Black Killer” :  III C ,,Power Rangers” 3:0 (I.Tokarczyk 2,K.Dulak 1
 
mecz o III miejsce
 
 
    II A ,,Bigersi” : II A i I C - ,,Red Bull” 5:3 (A.Wyczesany 1,M.Sadowski 2,P.Tomasiak 1
    A.Wielocha 1 – R.Dziedzina 2,R.Augustyniak 10
 
 
 
 
 
Końcowa tabela
    
      I miejsce – II A i B III A - ,,Black Killer”
      II miejsce – III C ,,Power Rangers”
      III miejsce –    II A ,,Bigersi”
     
 
 
 
 
      Wyróżnienia indywidualne:
 
Najlepszy bramkarz – Dawid Barnach
Najlepszy zawodnik – Sebastian Tokarczyk
Najlepszy strzelec – Kamil Dulak
 
Dla najlepszych 3 zespołów w turnieju oraz za wyróżnienia indywidualne przyznano nagrody rzeczowe.
Organizatorem turnieju był UKS ,,Ryter” i jej członkowie – Czesław Łękawski, Marian Dobosz.
 
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    
 
Rytro 10.12.2011 r.
 
 
 
HALOWY TURNIEJ PILKI NOŻNEJ
 
chłopców ze Szkoły Podstawowej w Rytrze
 
 
Zgłoszone drużyny:
 
  1. VI A   ,,Poprad Rytro” (Jakub Ogorzały,Kamil Pawlik,Miłosz Olszowski,Konrad Tomasiak)
  2. V B –,,Borusia Dortmund” (Kacper Kolbon,Tomasz Kotarba,Mateusz Wyczesany,Patryk Rams)
  3. V A - ,,Manchester City”(Mariusz Buczek,Kamil Barnach,Karol Poczkajski,Pawel Tomasiak )
  4. V A ,,Arsenal” - (Krol Rams,Przemyslaw Wróbel,Kacper Kluska,Adrian Dulak)
  5. IV B ,,Milan”– (Kacper Rams,Krystian Plata,Andrzej Gorka,Karol Klóska )
  6. IV A i B ,,Wisla Krakow” - (Kamil Świerczek,Dominik Kotarba,Przemysław Maślanka,Jurand Tokarczyk)
 
Losowanie grup:
 
Grupa I :
IV A i B ,,Wisła” Kraków,
V B ,,Borusia” Dortmund,
V A ,,Arsenal”,
 
Grupa II :
VI A ,,Poprad” Rytro
V A ,,Manchester City”,
IV B ,,Milan”
 
 
 
Mecze w grupach trwały po 6 minut
 
Wyniki meczów w grupie I
 
1.      IVA i B ,,Wisla” Kraków : V B  ,,Borusia” Dortmund 0:9
 (K.Kołbon 8,P.Rams 1)
2.      V B  ,,Borusia” Dormund  : V A  ,,Arsenal” 1:2
 (P.Rams- P.Wróbel)    
3.      V A ,,Arsenal” : IVA i B ,,Wisła” Kraków 7:0
 (K.Klóska 4,A.Dulak 2,P.Wróbel 1)
 
 
 
Wyniki meczów w grupie II
 
1.      VI A ,,Poprad” Rytro : V A ,,Manchester City 6:0
 (J.Ogorzaly 6)
2.       V A ,,Manchester City : IV B ,,Milan” 2:0
 ( P.Tomasiak 2)
3.       IV B ,,Milan”  : VI A ,,Poprad” Rytro 1:4
  (K.Plata – J.Ogorzały 4)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tabela grupy I
 
 
 
 
 
 x
 
 
IV A i B
Wisła
 
 
V B
Borusia
 
 
V A
Arsenal
 
 
mecze
 
 
punkty
 
 
bramki
 
 
miejsce
 
IV A i B
Wisła
x
 
0:9
 
 
   0:7
 
2
 
0
 
0:16
 
III
 
V B
Borusia
 
9:0
x
 
1:2
 
2
 
3
 
10:2
 
II
 
V A
Arsenal
 
7:0
 
2:1
x
 
2
 
6
 
9:1
 
I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tabela grupy II
 
x
 
VI A
Poprad
 
V A
Manchester
 
IV B
Milan
 
mecze
 
punkty
 
bramki
 
miejsce
 
 
VI A
Poprad
x
 
6:0
 
4:1
 
2
 
6
 
10:1
 
I
 
 
V A
Manchester
 
0:6
x
 
2:0
 
2
 
3
 
2:6
 
II
 
 
      IV B
     Milan
 
1:4
 
0:2
x
 
2
 
0
 
1:6
 
III
 
 
 
 
 
 
Do finału awansowały po 2 drużyny z każdej grupy.
Zwycięzcy grup grali o I i II miejsce, a drużyny ,które zajęły II miejsca w grupie o III i IV miejsce.
 
Wyniki:
 
mecz o I miejsce
 
V A ,,Arsenal”  – VI A ,,Porad” VI B   8:1  
(A.Dulak 2,P.Wróbel 2.K.Kluska 4- M.Olszowski 1)
 
mecz o III miejsce
 
  V A  ,,Manchester City” - V B ,,Borusia Dortmund” 2:6
(P.Tomasiak 2,- P.Rams 4,K.Kołbon 2))
 
 
 
 
 
 
Końcowa tabela
    
      I miejsce – V A Arsenal
      II miejsce – VI A Poprad Rytro
      III miejsce – V B Borusia Dortmund
     
 
      Wyróżnienia indywidualne:
 
Najlepszy bramkarz – Karol Rams
Najlepszy zawodnik – Paweł Tomasiak
Najlepszy strzelec – Jakub Ogorzały 10 bramek
 
Dla najlepszych 3 zespołów w turnieju oraz za wyróżnienia indywidualne przyznano nagrody rzeczowe.
Organizatorem turnieju był UKS ,,Ryter” i jej członkowie – Czesław Łękawski, Marian Dobosz.
 
    
~ md     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Uczniowski Klub Sportowy "RYTER" w Rytrze

33-343 Rytro 8    http://www.uksryter.pl   mail: uksryter@rytro.pl      Copyright  © 2007-2012 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie materiałów i zdjęć zamieszczonych na stronie jest zabronione!

Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)